دنا چرم
خانه / چرم مصنوعی / بازار فروش چرم مصنوعی براق در تهران

بازار فروش چرم مصنوعی براق در تهران

بازار فروش چرم مصنوعی براق در تهران و دیگر شهرستان های ایران در راستای استفاده از این محصول برای تولید محصولات پوشاکی و غیر پوشاکی مورد توجه قرار می‌ گیرد. چرم مصنوعی براق یکی از مهم ترین انواع چرم های موجود در بازار است. این محصولات به چرم ساختگی نیز معروف هستند.

بازار فروش چرم مصنوعی براق در تهران

کاربرد های چرم مصنوعی براق در چه زمینه هایی است؟

کاربرد های چرم مصنوعی براق در چه زمینه هایی است؟چرم مصنوعی براق یکی از مهمترین و پرکاربرد ترین انواع چرم های موجود در بازار است که مورد توجه نساجی های مختلف قرار می گیرد. چرم مصنوعی در بازار برای استفاده های خاص به عنوان چرم ساختگی و چرم پارچه نما یا کاغذی و کوشکین نیز شناخته شده می‌ باشد.

چرم های مصنوعی از جنبه‌ های مختلف مورد تقسیم بندی قرار می‌ گیرند. این محصولات را می توان از نظر ساختاری که دارند در دو دسته اصلی تقسیم بندی کرد:

 1. چرم مصنوعی بر پایه پلی اورتان
 2. چرم های مصنوعی بر پایه وینیل کلراید

 این محصولات کاربرد های زیادی دارند که می توان در زمینه مهمترین کاربرد های این محصولات به موارد زیر اشاره کرد:

 • مورد استفاده در صنعت لباس
 • مورد استفاده در صنعت تولید مبل و صندلی
 • مورد استفاده در صنعت تولید لوازم داخلی خودرو 

چرم مصنوعی با توجه به ویژگی های که دارند می‌ توانند در زمینه های نام برده شده مورد استفاده قرار گیرد.

مهمترین ویژگی این محصولات نسبت به دیگر چرم ها در این است که نرم تر و انعطاف پذیرتر هستند. چرم های مصنوعی دارای انعطاف پذیری بالایی می باشند و تنفس زیادی در این نوع پارچه ها وجود دارد.  در راستای همین موضوع از چرم های مصنوعی پلی اورتان و  پلی وینیل برای تولید محصولاتی با کیفیت بالا استفاده می شود.

تمیز کردن و نگهداری محصولاتی که به کمک چرم های مصنوعی پلی اورتان و پلی وینیل ساخته می شوند بسیار آسان است و این موضوع می‌ تواند در پاکیزگی به عنوان اولویت مهم مورد توجه قرار گیرد. در راستای همین اولویت  در تولید بیشتر اثاثیه و لوازم داخلی بیمارستان ها و رستوران ها از این محصول استفاده می شود.

ساختار چرم های مصنوعی پلی وینیل و پلی یورتان به صورتی است که می تواند تقریبا ضد آب باشند و عمر مفید بالایی دارند.

چالش های استفاده و تولید چرم مصنوعی براق

چالش های استفاده و تولید چرم مصنوعی براق

چرم مصنوعی براق در راستای روش های تولیدی مناسب که دارد امروزه در چالش های کاربردی زیادی قرار می گیرد. به عبارت ساده تر می توان گفت چالش‌ های استفاده و تولید چرم مصنوعی براق امروزه نسبت به گذشته بسیار رونق پیدا کرده است.

کاربرد چرم مصنوعی همان طور که در متن فوق اشاره کردیم در تولید محصولات با کیفیت دیده می شود زیرا ویژگی های این محصول در مقایسه با دیگر چرم ها بی نظیر است. چرم های مصنوعی در مقایسه با چرم های طبیعی می‌ توانند مزیت های فوق العاده بیشتری به همراه داشته باشند. در ادامه مطلب مزایای فوق العاده این محصولات را به صورت تیتر وار بیان خواهیم کرد:

 • دارای صرفه اقتصادی مناسب هستند زیرا از چرم های طبیعی ارزان تر می باشند.
 • دوام بیشتری نسبت به چرم های طبیعی دارند. چرم های مصنوعی در برابر خراش هایی که چرم های طبیعی نمی توانند آن ها را تحمل کنند مقاومت بالایی از خود به نمایش می گذارند.
 • تعمیرات کم: چرم های مصنوعی با آب گرم تمیز می شوند و برخلاف چرم های طبیعی رطوبت را در خود نگه نمی دارد. در راستای همین موضوع چرم های مصنوعی پوسته پوسته و ترک خورده نمی شوند و می توان گفت این محصولات عملکرد بهتری در تولید محصولات مختلف دارند.
 •  کیفیت طبیعی: چرم های مصنوعی به نوعی طراحی می شوند که می توانند در ظاهر به صورت چرم های طبیعی باشند.
 • چرم های مصنوعی دارای ظاهری با ثبات و مقاوم هستند.

چرم مصنوعی براق را ارزانتر خریداری کنید

چرم مصنوعی براق را ارزانتر خریداری کنیدبهترین چرم مصنوعی براق را ارزان‌ تر از کجا خریداری کنیم؟ این سوال امروزه برای اکثر مصرف کنندگان این محصول پیش می آید.  در ادامه با ما باشید تا در مورد بهترین روش خرید این محصولات اطلاعاتی را به شما ارائه دهیم.

همان طور که مستحضر هستید امروزه استفاده از فضای اینترنت برای تهیه کالا های با قیمت مناسب در بین تمامی مردم گسترش یافته است. چرم های مصنوعی نیز می توانند  جزو کالا هایی باشند که خرید اینترنتی آنها به صرفه تر است. با خرید اینترنتی چرم مصنوعی می توان واسطه ها را حذف کرد و در نهایت قیمت تمام شده مناسب برای محصول ایجاد می‌شود.

دلیل حذف واسطه ها در روش خرید و فروش اینترنتی این است که امروزه تولید کنندگان در کنار تولید محصولاتی با کیفیت به دنبال راهکار های مناسب برای فروش سراسری آن ها هستند و تمامی تولیدکنندگان به این موضوع واقف هستند که امروزه تنها استفاده از روش‌ های اینترنتی می‌ تواند در زمینه فروش سراسری محصولات به آن ها کمک نماید. در راستای همین موضوع امروزه می توان دید که تولید کنندگان عمده انواع چرم مصنوعی، محصولات خود را در فضای اینترنت به مشتریان معرفی می کنند.

فروشندگان بهترین چرم مصنوعی در تهران

فروشندگان بهترین چرم مصنوعی در تهرانفروشندگان چرم مصنوعی تهران در واقع  واحد های هستند که این محصولات را در نمونه های متنوع تولید می نماید. همان طور که در مبحث قبلی اشاره کردیم چرم های مصنوعی امروزه به عنوان چرم های ساختگی نیز شناخته شده می باشند.

این محصولات توسط پلیمرهای شیمیایی تولید می‌شوند که در متن فوق به دو نمونه مواد اولیه تولیدی  چرم های مصنوعی اشاره کردیم. همان طور که گفته شد پلی وینیل و پلی اورتان دو پلیمر شیمیایی می باشند در تولید چرم های مصنوعی مورد توجه قرار می گیرند. این محصولات دارای کیفیت ها و ویژگی های متفاوت هستند. استفاده از این محصولات در کیفیت های بالا منجر به تولید محصولی با بهترین کیفیت می‌ شود.

در زمینه تولید چرم مصنوعی بر پایه پلی اورتان مراحل زیر طی می‌شود:

 • بر روی پارچه اصلی پوشش پلی اورتان اعمال می‌گردد .
 • در مرحله بعد یک پوشش رنگی به آن اضافه می شود.
 • در مرحله آخر بافت نهایی به آن اضافه می گردد.

چرم های مصنوعی امروزه در تولید پوشاک و پارچه ها مورد توجه قرار می گیرند. همان طور که در متن قبل اشاره کردیم چرم های مصنوعی در مقایسه با چرم های طبیعی دارای مزیت های فوق العاده هستند که مهم ترین مزیت آنها در این مقایسه این است که چرم های مصنوعی به نگهداری کمتری نسبت به چرم های طبیعی نیاز دارند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد حسن پور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09121343398
شماره ثابت: 02155960094
آدرس کانال: کلیک کنید
پست الکترونیکی: denacharm1354@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت چرم مصنوعی گلدار ارزان در سال ۹۸

قیمت چرم مصنوعی گلدار  ارزان در بازارهای ایران را می توان ازطریق اینترنت یا مراکز فروش چرم جویا شد. چرم مصنوعی گلدار بیشتر درتولید مبل مورداستفاده قرارمی گیرد

پاسخی بگذارید