دنا چرم
خانه / چرم مصنوعی / بزرگترین فروشگاه انواع چرم مصنوعی براق ارزان قیمت

بزرگترین فروشگاه انواع چرم مصنوعی براق ارزان قیمت

چرم مصنوعی یک پوشش پلی اورتان دارد. مزیت چرم مصنوعی قیمت ارزان آن است و عیب آن دوام پایین. بنابراین اغلب پس از گذشت چند سال آسیب می بیند. علاوه بر این، چرم مصنوعی تنفس ندارد اما به دلیل پوشش قوی، نسبت به چرمهای بدون پوشش یا نازک سردتر شده و به راحتی به پوست می چسبد.

معمولا افراد با مراجعه به فروشگاه چرم مصنوعی براق نمی دانند که در زیر سطح چرم ها، دانه چرم با کیفیت پایین قرار دارد. اگر ضخامت چرم پوشش داده شده بیش از ۰٫۱۵ میلی متر باشد، این چرم ها را باید به عنوان (چرم روکش) اعلام کرد. با ما همراه باشید تا در ادامه بیشتر راجع به چرم مصنوعی توضیح دهیم.
بزرگترین فروشگاه انواع چرم مصنوعی براق ارزان قیمت

چه تفاوتی بین چرم مصنوعی و طبیعی است؟

چه تفاوتی بین چرم مصنوعی و طبیعی است؟پس از گذشت چند سال ، آسیب هایی به پوست خرد شده با روکش فلزی وارد می شود. پارگی و جداسازی رنگ در ناحیه بار معمولاً وقتی چرم شکافته خیلی ضعیف است و بیش از حد کشیده می شود. این علائم در قسمت های تماس با پوست رایج است. چسبناک و گاهی سفید می شود. چنین خسارت هایی در بیشتر موارد غیر قابل برگشت هستند.

مشخص است که پوست طبیعی مزایای بسیاری دارد و به دلایل مختلف بسیار بهتر از پوست مصنوعی است ، کفش یا کاپشن و کیف وقتی که از پوست طبیعی ساخته شده است ظاهری زیباترین دارد و برای درخشش و زیبایی باقی می ماند. مدت زمان طولانی ، حتی با استفاده زیاد و مکرر ، و هنوز هم درخشندگی خود را حفظ می کند ، همچنین دارای طول عمر سه برابر عمر قطعات چرمی مصنوعی است. علاوه بر این ، هنگام خرید قطعه اصلی ، هزینه زیادی صرفه جویی می کنید زیرا این کار برای مدت زمان طولانی دوام خواهد داشت در حالی که قطعات مصنوعی دارای کاربردهای مکرر نیستند و بنابراین مجبور خواهید بود سایر موارد را بخرید

چگونه می توانیم بین پوست طبیعی و پوست مصنوعی تمایز قائل شویم؟

یکی از مهمترین روش ها بوی چرم طبیعی است. بوی چرم طبیعی خاص و  به هیچ وجه در پوست مصنوعی پیدا نمی شود و افرادی که تجربه خرید چرم طبیعی را دارند ، از این نکته کاملاً آگاه هستند.

همچنین می توانید هنگام لمس چرم طبیعی پوست را بررسی کنید ، بافت پوست طبیعی به دلیل زبر بودن و دوام آن مشخص می شود، اما بافت پوست مصنوعی نرم و انعطاف پذیر است و تا حدودی لاستیک است.

انگشت خود را روی پوست فشار دهید تا ببینید که پوست طبیعی یا مصنوعی است: زیرا فشار بر روی پوست طبیعی باعث می شود چین و چروک و گرفتگی در ناحیه فشرده شده بر خلاف پوست مصنوعی صنعتی وجود داشته باشد که تاثیری در شکل آن ندارد.

همچنین از نظر قیمت و براساس انواع مختلف متفاوت هستند، در پوست طبیعی قیمت چرم با کیفیت به شرح زیر می باشد:

(گاو ، گاومیش ، گوسفند ، بز) و چرم های گران قیمت مانند پوست تمساح ، پوست مار و پوست پلنگ وجود دارد. این پوسته ها معمولاً در بازار بسیار اندک هستند و در جاهای خاصی یافت می شوند.

چرا از چرم مصنوعی براق در تولید مبل استفاده می شود؟

چرا از چرم مصنوعی براق در تولید مبل استفاده می شود؟براساس آمار سال ۲۰۱۸ ، حدود ۳۵٪ (فروش) کل مبلمان اثاثه یا لوازم داخلی که در سراسر جهان فروخته می شوند ، پوشیده از چرم است. با این وجود اکثر مبلمان هایی که به فروش می رسد که فقط سطوح تماس آن چرم است و سطوح بیرونی آن با پارچه یا چرم مصنوعی پوشانده شده است.

چرم مبلمان استاندارد وجود ندارد ، زیرا بسیاری از انواع چرم برای مبلمان پردازش می شوند و در فرآیند برنزه کردن، ساخت، روش رنگرزی و دامنه قیمتها متفاوت هستند. از چرم آنیلین با کیفیت بالا گرفته تا چرم اسپلیت روکش شده یا چرم مصنوعی، تمام مواد پردازش می شوند.

اشتباه است که فرض کنیم “مبلمان چرمی” همیشه به معنای کیفیت خوب است. مانند سایر مواد طبیعی (چوب ، سنگ و غیره)، کیفیت های مختلفی از آن وجود دارد. معمولاً قیمت نشانگر خوبی از کیفیت خوب آن است.

اگر قصد خرید مبلمان چرمی را دارید ، اطلاعات ذیل درمورد کیفیت و چرم های مختلف چرم و همچنین مزایا و مضرات آنها به شما توضیح می دهد.

چرم صاف با پوشش محافظ روی سطح (چرم تمام شده ، نیمه آنیلین)

رایج ترین چرم مبلمان مبلمان چرم صاف نیمه براق و سطحی است. چرم مخفی گاو است که تمیز کردن و مراقبت از آن آسان است و علائم سایش به راحتی قابل برطرف کردن است، البته به شرط اینکه زیاد سنگین نباشند.

لایه رنگ می تواند در ضخامت متفاوت باشد. اگر بسیار نازک باشد ، به این چرم چرم نیمه آنیلین (همچنین چرم نپا با رنگدانه ملایم) گفته می شود. در حالی که این نسبت به چرم با لایه های رنگ ضخیم کمی حساس تر است ، اما گرمتر و نرم تر احساس می کنید. چرم های اتومبیل دارای لایه های رنگ ضخیمی هستند. هنگام مقایسه چربی هر دو نوع چرم ، چرم مبلمان معمولاً جذاب تر است. همچنین با توجه به اینکه چرم مبلمان ارتباط مستقیمی با پوست دارد ، احساس گرمتر و نرم تر از اهمیت بیشتری برخوردار است.

انواع طرح های زیبای چرم مصنوعی براق

انواع طرح های زیبای چرم مصنوعی براقچرم مصنوعی در سطح بین المللی با کاربردهای بسیار زیاد در طراحی داخلی مناطق با کیفیت بالا برای زندگی و همچنین در بخش پزشکی یا کاربردهای فضای داخلی وجود دارد. چرم مصنوعی با توجه به محافظت در برابر آتش در نتیجه جایگزینی مناسب برای چرم واقعی فراهم می کند. مجموعه ها و نوآوری های کاملاً هماهنگ اجازه می دهد تا راه حل های اثاثه یا لوازم داخلی، چرم مصنوعی ساخته شده از نمرات پلاستیکی PVC با دوام است و بنابراین می تواند جایگزین خوبی برای چرم طبیعی باشد.

چرم مصنوعی مورد استفاده در صنعت خدمات غذایی

مواد ویژه چرمی مصنوعی برای مکانهایی مانند صندلی در کافه ها و رستوران ها مناسب هستند مناسب است. چرم مصنوعی PVC در رنگ ها ، ظاهر و نقش برجسته های مختلف ارائه می شود. پارچه وینیل پارچه ای مناسب، برای هر اتاق و برنامه و مطابق با خواسته ها و سلیقه های متفاوت است.

چرم مصنوعی برای کاربردهای فضای باز

با استفاده از رنگهای جذاب، مواد ابتکاری و اثاثه یا لوازم داخلی اثاثیه برای کاربردهای فضای باز ارائه می شود. رنگهای خنک یک پارچه اثاثه یا لوازم داخلی با کیفیت بالا برای استفاده در فضای باز است که سطح آن به طور قابل توجهی، گرم شدن مواد اثاثه یا لوازم داخلی را در نور مستقیم خورشید کاهش می دهد. رنگدانه های رنگی خنک ویژه تا ۸۰٪ از اشعه نزدیک مادون قرمز را منعکس می کنند. این باعث می شود تا گرم شدن مواد اثاثه یا لوازم داخلی تا ۲۵٪ کاهش یابد. این فناوری برجسته در سایر زمینه های تجاری، مانند روکش صندلی های اداری استفاده شده است.

هرچه رنگ تیره تر باشد، جلوه آن بیشتر می شود. در بخش فضای باز، رنگ های خنک جلوه بهتری دارد. 

مواد استفاده شده در چرم مصنوعی براق در فضای باز نپتون چه در طرح ساده و چه در نقش برجسته و در بسیاری از رنگ های تابستانی نیز موجود است. این ویژگی باعث می شود که اثاثه یا لوازم داخلی برای تحمل همه شرایط آب و هوایی مقاوم سبک و ضد آب باشد و برای صاحبان کسب و کاری از چرم مصنوعی استفاده می کنند موفقیت آمیز است، به خصوص برای استفاده در فضای باز، به عنوان مثال در کافه ها و رستوران ها.

راه های خرید ارزان قیمت چرم مصنوعی از فروشگاه های رسمی

راه های خرید ارزان قیمت چرم مصنوعی از فروشگاه های رسمیچرم مصنوعی معمولا از جنس پلی اورتان است که برای تقلید از چرم اصل ایجاد شده است. چرم مصنوعی معمولاً برای اثاثه یا لوازم داخلی، کیف، جلیقه و سایر لوازم جانبی استفاده می شود که کاربرد بسیاری دارد. چرم مصنوعی می تواند یک جایگزین ارزان، شیک و مناسب برای چرم واقعی باشد.

اگر تصمیم به خرید چرم مصنوعی گرفته اید. چرم هم مبلمان و هم لباس بسیار زیبا و شیک است. انتخاب چرم فاکس برای بدن یا خانه شما مزایای بسیاری دارد. 

قیمت چرم مصنوعی ارزان تر است.

نگهداری چرم مصنوعی آسانتر است.

چرم مصنوعی سازگار با وگان است.

وسایل چرمی مصنوعی از خیلی براق تا خیلی مات و در همه جا وجود دارد. چرم واقعی براق نیست ، اما مات است. با انتخاب چرم مصنوعی براق، به دنبال یک روند مرسوم، مد روز شوید.

بهتر است قبل از خرید از فروشگاه های چرم مصنوعی مبل بازدید کنید. اگر می خواهید قبل از خرید گزینه های چرم مصنوعی را لمس کرده و بررسی کنید، و برای یافتن بهترین محصول و قیمت، چند فروشگاه مختلف را بررسی کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد حسن پور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09121343398
شماره ثابت: 02155960094
آدرس کانال: کلیک کنید
پست الکترونیکی: denacharm1354@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت چرم مصنوعی گلدار ارزان در سال ۹۸

قیمت چرم مصنوعی گلدار  ارزان در بازارهای ایران را می توان ازطریق اینترنت یا مراکز فروش چرم جویا شد. چرم مصنوعی گلدار بیشتر درتولید مبل مورداستفاده قرارمی گیرد

پاسخی بگذارید