دنا چرم
خانه / چرم مصنوعی / فروشگاه بزرگ چرم مصنوعی اکلیلی اصل

فروشگاه بزرگ چرم مصنوعی اکلیلی اصل

فروشگاه چرم مصنوعی اکلیلی، ارائه دهنده انواع چرم در کیفیتها و متراژ های متنوع است. به دلیل کاربرد چرم مصنوعی در بیشتر صنایع کیف دوزی و مبل سازی، تولید این نوع چرم در کشورمان بسیار افزایش یافته است.

فروشگاه بزرگ چرم مصنوعی اکلیلی اصل

معرفی انواع چرم مصنوعی اکلیلی

معرفی انواع چرم مصنوعی اکلیلیانواع چرم مصنوعی دارای کاربردها و کیفیت های متفاوت هستند. چرم مصنوعی اصل بسیار باکیفیت و مرغوب است و عمر استفاده طولانی تری به نسبت سایر چرمها در بازار دارد. انواع چرم ها در طرح های متنوعی تولید و روانه بازار می شوند.

کاربرد های گسترده چرم مصنوعی اکلیلی

کاربرد های گسترده چرم مصنوعی اکلیلیاگر فکر می کنید که اصطلاحات اکو پوست، چرم تقلیدی، چرم فاکس، چرم وگان ، چرم مصنوعی PU همه مترادف هستند، اشتباه می کنید. بیشتر بدانید. چرم سازگار با محیط زیست هیچ کس غیر از پاسخ زیست محیطی به لزوم حفظ سیاره و منابع آن در هنگام استفاده از یک محصول (توسط) با منشأ حیوانی نیست. چرم سازگار با محیط زیست یک پوست واقعی است اما روند برنزه کردن “سبزیجات” است، بنابراین از طریق پروتکل های زیر که برای کاهش اثرات زیست محیطی از نظر محافظت از کارگر و مصرف کننده برنامه ریزی شده اند، انجام می شود.

چگونه می توان چرم های سینتیکی را از روی پوست اکو جدا کرد؟چرم سازگار با محیط زیست ترکیب خاصی ندارد: در واقع پوست واقعی است یا ۱۰۰٪ چرم با تنها تفاوت فعالیت مربوط به فرآیند تولید، از برنزه شدن تا تانن (ماده شیمیایی گیاهی گیاهی  که در بسیاری از درختان و گیاهان یافت می شود) هنگام رنگرزی و دفع، با حداقل رساندن تأثیر بر محیط زیست انجام می شود. این یک چرم ظریف است اما دارای ویژگی های منحصر به فردی است که قیمت بالایی را به نفع یک محصول برتر توجیه می کند. فرآیندهای تولید طولانی تر است اما جلوه ای غیرقابل مقایسه به چرم می بخشد: به نظر می رسد که چرم با گذشت زمان “زندگی کرده است” اما نباید پوشیده شود، می تواند با قرار گرفتن در معرض آفتاب تاریک شود یا  به باران. 

و این همان چیزی است که جذابیت آن را می بخشد: لباس یا لوازم جانبی ما داستانی را بیان می کنند. هنگامی که در مورد خصوصیات چرم تقلید صحبت می کنیم، برچسب هایی را مشاهده می کنید که به محصولات سنتز شیمیایی اشاره می کنند. همچنین می توانید اصطلاح پوشش داده شده را پیدا کنید و در این حالت پارچه هایی از آن است – پنبه ، پارچه یا پارچه های مصنوعی – که به معنای واقعی کلمه با یک رزین پلی اورتان با پایان های مختلف و دارای جلوه چرم دانه ای پوشانده شده اند، با زعفران بسیار دوست داشتنی در نسخه بدون ظلم

آیا تاکنون از چرم تقلید Skai شنیده اید؟  خوب ، این فقط نمونه دوم است. بدیهی است که هیچ چیز برای محصولات چرمی واقعی حسادت ندارد: چرم مصنوعی محصولی بسیار کارآمد و با کیفیت استاندارد است و بسیاری از آژانس ها نیز در این حالت از تکنیک های تولیدی استفاده می کنند که اثرات زیست محیطی را کاهش می دهد. هدف این است که به مصرف کننده نهایی مد دوستانه و سازگار با محیط زیست ارائه دهد. حالا که تفاوت بین اکو چرم و چرم مصنوعی را می دانید، می توانید یک انتخاب آگاهانه درست کنید.

 

چرم مصنوعی اکلیلی را از کجا بخرم؟

چرم مصنوعی اکلیلی را از کجا بخرم؟طی قرن ها ، چرم شهرت خود را از طریق خصوصیات و نجیبات خود جعل کرده است. چرم در زندگی روزمره ما، پوشاک، کالاهای چرمی، ساخت کفش و غیره حضور دارد.  در هنگام خرید، مراقب تقلید باشید، برای جلوگیری از هرگونه تعجب، وقت خود را با دقت مطالعه برچسب محصول اختصاص دهید. به منظور جایگزینی جملات خاص استفاده از نگارگرس (نگاه کنید به زیر) امکان پذیر است ، اما این انتخاب به ابتکار حرفه ای واگذار شده است.

 برچسب زدن از چرم یا مقالات چرمی تقلید باید نام مواد اولیه را نشان دهد.به همین ترتیب ، شماره شماره ۲۰۱۰-۲۹ از ۸ ژانویه ۲۰۱۰ چرم را که از پوست حیوانات به واسطه خاصیت دباغی بدست می آید ، تعریف می کند. چرم تقسیم شده” (یا “چرم تقسیم شده”) قسمت داخلی چرم را نشان می دهد که توسط اسپلیت یا هر عمل دیگری که شامل از بین بردن کامل لایه خارجی است، بدست می آید و تمام نقاط کاشت  مو، پر یا فلس ، از بین می رود.

 هدف از این تمایز جلوگیری از استفاده از اصطلاح “چرم” به جای “چرم شکاف” است تا مشتری را در مورد ارزش واقعی محصول گمراه نکند. علاوه بر این، متن استفاده از عبارات “چرم مانند”، “چرم تقلید” ، “چرم تقلید”، “چرم فاکس” و غیره را برای تعیین هر ماده ای غیر از آنچه به دست آمده از پوست حیوانات ممنوع است. برنزه شده (متخصصان باید مشخص کنند که آیا آنها مصنوعی، پارچه یا سایر مواد هستند).

 

 برای جلوگیری از فریب در تعیین حیوان یا کیفیت پوست آن، متن قصد دارد به جای نام حیوان، اولویت را به گونه ها اختصاص دهد.  اما اگر حرفه ای بخواهد به حیوان خاصی مراجعه کند، باید بتواند آن را توجیه کند. انتهای دانه دار یا دانه دانه بر روی چرم یا چرمی شکاف دار یا چرمی شکافته: این ذکر با “راه” ، “تقلید” یا اصطلاح معادل دیگری که به دنبال آن نام حیوان یا گونه های جانوری یا نام آن تکمیل می شود. الگوی فانتزی انتخاب شده  این ماده مکمل اختیاری است اگر دانه تکثیر شده با حیوانی که از آن چرم حاصل می شود، مطابقت داشته باشد.

پایان “نیمه آنیلین، که برای پوست های رنگی استفاده می شود ، باعث می شود نقایص طبیعی خاصی به وجود بیاید. این اصطلاح به عنوان ذکر ارزشمند در مقررات فرانسه وارد شده است.  در مورد عنوان “چرم کامل دانه ای” نیز همین موضوع وجود دارد.

انتخاب چرم مصنوعی اکلیلی اصل از فروشگاه های معتبر

انتخاب چرم مصنوعی اکلیلی اصل از فروشگاه های معتبرالزامات ویژه برچسب زدن در مورد مبلمان چرمی ، صندلی و کالاهای چرمی و کالاهای مسافرتی اعمال می شود.  کاتالوگ ها یا دفترچه های تبلیغاتی با هدف تجاری نیز باید شامل برخی اطلاعات مربوط به برچسب زدن اجباری شود که به مصرف کننده امکان شناسایی مواد اولیه و پایان محصولات ارائه شده را می دهد.

متخصصان می توانند در صورت تمایل، برچسب خود را در مورد مواد اولیه با یكی از تصویری كه در مصوبه اجرای حكم آمده است، تکمیل كنند. در این حالت ، یک جدول هماهنگی تصویری باید در فروشگاه ها در اختیار مصرف کنندگان قرار گیرد تا به آنها اجازه دهد تا به راحتی معنای نمادها را درک کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد حسن پور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09121343398
شماره ثابت: 02155960094
آدرس کانال: کلیک کنید
پست الکترونیکی: denacharm1354@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت چرم مصنوعی گلدار ارزان در سال ۹۸

قیمت چرم مصنوعی گلدار  ارزان در بازارهای ایران را می توان ازطریق اینترنت یا مراکز فروش چرم جویا شد. چرم مصنوعی گلدار بیشتر درتولید مبل مورداستفاده قرارمی گیرد

پاسخی بگذارید