دنا چرم
خانه / چرم مصنوعی / فروشگاه چرم مصنوعی اشبالت دو رو درجه یک قهوه ای

فروشگاه چرم مصنوعی اشبالت دو رو درجه یک قهوه ای

همانطور که می دانید بسیاری از پارچه‌ های چرم مصنوعی به دلیل قیمت خوب و با صرف ای که دارند توانسته محبوبیت بالایی ایجاد کند به همین دلیل این موضوع کاملا واضح است که در فروشگاه چرم مصنوعی اشبالت قیمت‌ های پایین‌ تری دارند و افرادی که قصد خرید چرم را دارد و توانایی پرداخت قیمت‌ های بالا را ندارند در اولین وهله پارچه های چرم مصنوعی را انتخاب می‌ کنند.

نکته ای که اهمیت بالایی دارد و باید توجه بسیار زیادی بر آن داشته باشیم این است که توجه کنید بتوانید لیست قیمت های مشخصی از آن ها را داشته باشید که برای شما می تواند بسیار مزیت های فوق العاده خوبی داشته باشد.

فروشگاه چرم مصنوعی اشبالت دو رو درجه یک قهوه ای

کاربرد های چرم مصنوعی اشبالت دو رو

کاربرد های چرم مصنوعی اشبالت دو رومعمولا چرم اشبالت مصنوعی دورو برای تولید کیف و کفش و همچنین کارهای هنری و دستی در رنگ های مختلف استفاده می شود.

خریدارانی که از عمده فروشندگان چرم مصنوعی اشبالت دورو این محصول را می خرند کسانی هستند که در حال تولید محصولات کیف و کفش می باشند. در هنر چرم دوزی از پارچه اشبالت مصنوعی به عنوان آستر برای استحکام بخشیدن و ایستادگی در سطوح داخلی کار استفاده می شود. اشبالت مصنوعی دارای پرز های کوتاه و مخملی می باشد و در دوخت انواع کیف های چرمی مورد استفاده قرار می گیرد. در خرید چرم اشبالت دورو به صورت عمده می تواند موجب کاهش هزینه ها گردد.

چرم مصنوعی دو رو در مدل های ساده با رنگ بندی های متنوع و با دو لایه آستر تولید و به بازار عرضه می شود.

سطح رویی این محصول مانند اشبالت طبیعی پرز های کوتاه و مخملی داشته و به شکل چرم مصنوعی اشبالت دو رو در رنگ های متنوع عرضه می شود.

ناگفته نماند که در چرم دوزی از پارچه اشبالت مصنوعی به عنوان آستر برای استحکام بخشی و ایستادگی در سطوح داخلی کار نیز استفاده می نمایند.

سطح مخملی چرم مصنوعی اشبالت؛ نمایی مانند پشت چرم طبیعی ایجاد کرده و برای پوشاندن پشت چرم های مصنوعی یا طبیعی که پشت آن ها یکدست نیست، جلوه ای مناسب به وجود می آورد. پشت این محصول نخی است و چسباندن آن به راحتی امکان پذیر است.

برند های مهم در صنعت چرم مصنوعی اشبالت

برند های مهم در صنعت چرم مصنوعی اشبالتاز برند های مهم در صنعت چرم مصنوعی اشبالت عبارتند از :

چرم کلارینو: مورد استفاده در لباس ورزشی، دستکش، ماشین، لوازم منزل و …. می‌ باشد.

چرم فابریکوید: یک برند DuPont، لباس پنبه‌ ای که با نیتروسلولز پوشش داده شده است.

چرم کایدکس: یک PVC اکریلیک اسید که توسط Kleerdex ساخته شده است.

چرم لریکا: ماده‌ ای اولیه که توسط یک دباغ ایتالیایی به نام Lorica Sud اختراع و تولید شده است.

چرم MB-Tex: در پایه‌ بسیاری از قاب‌ های مرسدس بنز به کار گرفته می‌ شود.

چرم Sta-Kleen و NuLeather: از نوع پلی اورتان با کارایی فوق‌ العاده هستند که به‌ عنوان یک برند لوازم خانگی با گروه میشل قرار داد بسته‌ اند.

چرم Rexine: برند پوشاک چرم بریتانیایی است که در قاب‌ های داخلی ماشین و صحافی کتاب مورد استفاده قرار گرفته است.

استفاده از چرم مصنوعی اشبالت قهوه ای در پوشاک و پارچه ها

استفاده از چرم مصنوعی اشبالت قهوه ای در پوشاک و پارچه ها

بیش ترین موارد استفاده از چرم مصنوعی پوشاک و انواع مختلف پارچه‌ است. چرم مصنوعی با وجود پوشش پلاستیکی در مقایسه با چرم حقیقی، به نگهداری کمتری نیاز دارد و به‌راحتی رنگ خود را از دست نمی‌ دهد و همچنین ترک بر نمی‌ دارد. اما عیب بزرگ استفاده از چرم مصنوعی قهوه ای، نداشتن حالت متخلخل است که اجازه‌ ی عبور هوا را نمی‌ دهد و این موجب عرق کردن در مواردی چون چرم مصنوعی کفش، چرم پوشش صندلی اتومبیل و تهیه انواع لباس‌ هاست.

فروشندگان بهترین چرم مصنوعی اشبالت

فروشندگان بهترین چرم مصنوعی اشبالتفروش چرم مصنوعی انواع مختلفی دارد به این معنا که شما می توانید به روش های مختلفی خرید و فروش چرم های مصنوعی بپردازید و این موضوع برای شما مزیت ها و معایب مختلفی را به همراه داشته باشد.

چرم مصنوعی را می توان جز با کیفیت ترین و همچنین پرفروش ترین پارچه های چرم موجود در ایران دانست چون پارچه‌ های چرم با اینکه کم تر از ۱۰ سال است که وارد ایران شدند و به بازار خرید و فروش چرم های مصنوعی و طرح های طبیعی عرضه شدند اما دارای محبوبیت و فروش بسیار بالا و مورد قبول هستند.

همچنین یکی از  مواردی که توانست به محبوبیت های مصنوعی روز به روز اضافه کند قیمت مناسب آن ها بود که شرکت‌های تولید کننده توانستند هر روز با چه های چرم مصنوعی بیش تری را تولید کند و بازار عرضه کند چون مشتری های خود را داشتند.

چرم های مصنوعی توانستند تجارت بزرگی در سطح کشور ایجاد کند و خرید و فروش بسیار گسترده‌ ای توسط آن ها انجام شود.

همانطور که می دانید چرم مصنوعی در برخی از موارد جزو پارچه های چرم وارداتی نیز شمرده می‌ شود که هر سال تعداد بسیار زیادی از آن ها وارد ایران می‌ شود و بازار تهران عرضه می‌ شود که این مورد توانست مورد استقبال بسیاری از افراد و خریداران واقع شود.

و چرم های مصنوعی چینی به صورت عمده و همچنین به صورت خرده در بازار خرید و فروش پارچه های  چرم مصنوعی عرضه می‌ شوند برای فروش می رسد.

این نوع از چرم مصنوعی دارای فروش بسیار گسترده و عجیبی هستند که این فروش گسترده باعث شده تا تجارت فوق العاده خوبی در داخل کشور داشته باشند.

شرکت های تولید کننده چرم های مصنوعی دو رو این موضوع را می‌ دانند که هر چه پارچه های چرم مصنوعی را مقرون به صرفه تر تولید کنند می‌ توانند فروش بسیار بالاتری داشته باشد که این مورد توانسته جزو شگرد کاری بسیاری از تولید کننده ها و فروشنده ها واقع شود که بتوانند پارچه چرم مصنوعی را با بهترین الیاف اما با قیمت مناسب خرید و فروش کنند.

همانطور که می دانید بسیاری از چرم های مصنوعی به دلیل قیمت خوب و با صرف ای که دارند توانسته محبوبیت بالایی ایجاد کند به همین دلیل این موضوع کاملا واضح است که در بازار خرید و فروش چرم های مصنوعی قیمت‌ های پایین‌ تری دارند و افرادی که قصد خرید چرم را دارد و توانایی پرداخت قیمت‌ های بالا را ندارند در اولین دوره  چرم مصنوعی را انتخاب می‌ کنند.

نکته ای که اهمیت بالایی دارد و باید توجه بسیار زیادی بر آن داشته باشیم این است که توجه کنید بتوانید لیست قیمت های مشخصی از آن ها را داشته باشید که برای شما می تواند بسیار مزیت های فوق العاده خوبی داشته باشد.

اگر شما قیمت مشخصی از پارچه‌ های چند مصنوعی نداشته باشید ممکن است برای شما مشکلاتی از قبیل اینکه پارچه های چرم مصنوعی را با قیمت‌ های بالاتر خریداری کنید داشته باشد پس  به همین دلیل قبل از خرید و سفارش تمامی محصولات به جز پارچه های چرم مصنوعی نیز قیمت مشخصی داشته باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد حسن پور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09121343398
شماره ثابت: 02155960094
آدرس کانال: کلیک کنید
پست الکترونیکی: denacharm1354@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت چرم مصنوعی گلدار ارزان در سال ۹۸

قیمت چرم مصنوعی گلدار  ارزان در بازارهای ایران را می توان ازطریق اینترنت یا مراکز فروش چرم جویا شد. چرم مصنوعی گلدار بیشتر درتولید مبل مورداستفاده قرارمی گیرد

پاسخی بگذارید