دنا چرم
خانه / چرم مصنوعی / قیمت چرم مصنوعی گلدار ارزان در سال ۹۸

قیمت چرم مصنوعی گلدار ارزان در سال ۹۸

قیمت چرم مصنوعی گلدار  ارزان در بازارهای ایران را می توان ازطریق اینترنت یا مراکز فروش چرم جویا شد. چرم مصنوعی گلدار بیشتر درتولید مبل مورداستفاده قرارمی گیرد.

قیمت چرم مصنوعی گلدار ارزان در سال 98

بهترین و پرطرفدار ترین انواع چرم مصنوعی

بهترین و پرطرفدار ترین انواع چرم مصنوعیاگر بخواهیم مرغوب ترین و ارزان ترین چرم مصنوعی در بین انواع مختلف چرم های مصنوعی که امکان خریدشان برای مشتریان وجود دارد و دارای  تنوع بسیارزیاد هستند را نام ببریم چرم های مصنوعی گلدار، مورد بسیارمناسب برای معرفی است، که با نام برند های مختلف برای فروش گذاشته میشوند.  چرم های مصنوعی گلدار از نظر پارامتر های مختلف با هم متفاوت هستند که می توان به رنگ، طرح و نوع گل اشاره کرد که در انتخاب خریداران بسیار تاثیر گذار است.در ادامه  به چند نمونه از کاربرد های چرم مصنوعی گلدارمی پردازیم،کاربردهایی مانند:   جاکلیدی     کیف زنانه     کیف پول   انواع کمربندهای مردانه     تولید لوازم التحری مواردی که ذکر شد بخشی از کاربرد های چرم مصنوعی گلدار است و باید گفت که این محصولات،کارایی بیشتری نیزدارند؛ تولیدی های زیادی،باخرید چرم ها از کارخانه های تولید چرم مصنوعی،به راحتی چرم ها را در خطوط تولید خود قرار می دهند و محصولاتی زیبا و شیک  برای فروش آماده کنند.  باتوجه به اینکه چرم مصنوعی ایران در کارخانه های مختلفی ساخته می شوندواز جهات مختلفی مانند: رنگ، طرح و اندازه و …بسیارمتنوع هستند؛ از قیمتی متفاوت نیز برخوردارهستند.قیمت چرم مصنوعی گلدارارزان در بازار های ایرانی ازراه های مختلفی در دسترس  است که بهترین روش ازطریق اینترنت است که در کوتاه ترین زمان انجام می شود. بازار چرم مصنوعی در کشور ما بسیار خوب است حتی باعث صادرات شان به کشور های خارجی هم شده است. محصولات مختلف چرمی با عقد قرارداد هایی با کشور های خارجی از طریق گمرک و شرکت های بازرگانی به فروش گذاشته می شوند.

چرم مصنوعی گلدار یکی ازپرطرفدارترین ومرغوب ترین انواع چرم است که در صنعت مبل سازی بسیارمورداستفاده قرارمیگیرد‌، به دلیل متفاوت بودن سلیقه ها بهترین گزینه چرم مصنوعی است که بسیار متنوع می باشد.
چرم مصنوعی گلدار برای زیبا تر شدن مبلمان یک ایده بسیارعالی است،که هم بادوام و باکیفیت است و هم برخلاف اکثر چرم ها که ساده هستند این از طرح گل برخوردار است،همچنین بنا به شرایط فعلی خود باید از مبلمانی استفاده کند که از جنس چرم باشد و به آسانی قابل تمیز کردن باشند.
برای این تعداد از افراد انتخاب چرم گلدار بسیار عالی است.
از چرم مصنوعی گلدار بعلاوه صنعت مبل سازی، در تولید لباس و کاپشن و دستکش هم استفاده می شود. صندلی های ماشین هم یکی دیگر از کاربرد های این محصول است. مبلمان، صندلی های خودرو و موارد دیگر اکثرا می توانند  دارای پوششی از چرم مصنوعی باشند.

 ارزانترین چرم  مصنوعی نیز چرم ترکیبی است. به دلیل سفت بودن و مقاوم بودن این  چرم است که آن را بسیارایده آل کرده است.دلیل مقامت آن فرایند تولید این نوع چرم است. برای تولید چرم ترکیبی،فیبر و چرم با هم مخلوط می شوند و با کمک چسب های مخصوص به هم می چسبند. درحقیقت روش درست کردن این نوع چرم بسیار شبیه درست کردن کاغذ است.

ویژگی های چرم مصنوعی گلدار مرغوب

ویژگی های چرم مصنوعی گلدار مرغوبانواع چرم مصنوعی وجوددارد که درکارخانه های مربوطه تولیدمی شود چرم های مصنوعی ویژگی های زیادی دارند اماازمهم ترین آنها به به موارد زیر اشاره کرد:

  •  چرم مصنوعی ارزان تراز چرم طبیعی است
  •  نگهداری چرم مصنوعی آسان تراست
  • استفاده از چرم مصنوعی به جای چرم طبیعی باعث حمایت از حیوانات میشود

امروزه چرم مصنوعی انتخابی بسیار زیبا و همچنین شیک برای مبلمان و انواع لباس ها و سایر لوازم می باشد.استفاده از چرم مصنوعی برای لباس ها و لوازم خانه مزایای بسیار زیادی دارد.
درحال حاضر دربازار انواع چرم های مصنوعی طوری تولید میشوند،که حتی از اصل آن نیز قابل تشخیص نیست.چرم های مصنوعی یکسری معایب نیزدارند،بعضی ابعاد منفی چرم مصنوعی شامل موارد زیل می باشد:

به اندازه چرم طبیعی زیبا به نظر نمی رسد،چرم مصنوعی به اندازه چرم طبیعی عمر نمی کند،
ممکن است نتوان آن را بازیافت کرد،ازدیگر ویژگی های چرم مصنوعی گلدار میتوان موارد زیادی اشاره کرد مانند:
چرم مصنوعی دارای بافت خوبی می باشد زمانی که خواستید چرم مصنوعی با کیفیت انتخاب کنید،اولین چیزی که باید مدنظرتان باشد بافت آن است.چرم باکیفیت حالت خال خالی دارد،اما چرم مصنوعی با سطح کاملا صیقلی و صاف نشانگر کیفیت پایین چرم می باشد. ویژگی دیگر چرم باکیفیت میزان درخشندگی آن است.چرم های مصنوعی یابسیار براق تا بسیار مات و یا چیزی بین اینها هستند.به این نکته توجه کنید که چرم مصنوعی را انتخاب کنید که کمتر براق باشد،چرم اصل براق نیست بیشتر مات است.نقوش روی چرم ها بسیار زیاد است طرح های رایجی مانند: طرح های گلدار، نقوش کابوی، طرح های سمبولیک یا چرم بافته شده که می توانید به دلخواه آن را انتخاب کنید.

چگونگی انتخاب ارزانترین و مرغوب ترین چرم مصنوعی گلدار

چگونگی انتخاب ارزانترین و مرغوب ترین چرم مصنوعی گلدارمرغوب ترین چرم مصنوعی برانتخاب چرم مصنوعی مرغوب روش های زیادی وجود دارد، مانند: 
بو کردن: محصولات چرمی را بو کنید کافیه یک‌بار محصولات چرمی اصل و محصولات چرمی تقلبی را بو کنید و تفاوت را متوجه بشید. محصولات چرمی طبیعی بوی ترشیدگی می‌دن اما محصولات چرمی تقلبی بویی مانند به بوی پلاستیک و مواد شیمیایی دارند.

چروک شدن: وقتی می‌خواهید یک محصول چرمی رابخرید کاملا آروم انگشتتون رو روی چرم فشار بدید اگرچرم واقعی باشد مثل پوست در اثر فشار چروک می‌شوده و این یک نشونه‌ی مهم برای تشخیص اصالته چرم مورد نظراست، در مقابل چرم مصنوعی حالت همیشگی خودش رو در اثر فشار حفظ می‌کنه و تغییر شکلی نمی‌دهد. 

بررسی سطح:یکی دیگه از روش‌هایی که به شما کمک می‌کنه تا محصولات چرمی واقعی رو از  تقلبی تشخیص بدهید، بافت سطحی چرم است.جالب است بدانید که برخلاف تمام محصول های  دیگه، لکه داشتن چروک بودن تو محصولات چرمی نشونه‌ی خوب بودن واصل بودن چرم مورد نظراست.همانطورکه می‌دانید چرم اصل از پوست برخی حیوانات تهیه می‌ شود و پوست حیوانات هم بدون هیچ نظمی لکه دارو پرچین و چروک و تفاوتهای رنگ دارد، بنابراین اگر به محصولی برخوردید که خیلی یک دست و یک رنگ است به اصل بودنش شک کنید و بدانید که به کمک ماشین آلات صعنتی تولید شده است.

اتیکت و برچسب:روش دیگر بررسی اتیکت وبرچسب محصولات چرمی است. در درجه‌ی اول اتیکت و برچسب کالاهای چرمی رو نگاه کنید،اگربر روی برچسب اون‌ها نوشته شده است چرم اصل باورنکنید چون اصل بودن چرم یک افتخاربرای تولید کننده است واینکاررا برای اعتباربخشیدن به محصول انجام میدهد.

شرایط قیمت گذاری چرم مصنوعی گلدار

شرایط قیمت گذاری چرم مصنوعی گلدار هر چرم یک شاخص مشخص را دارا می باشد.این شاخص ها تعیین کننده قیمت چرم های مصنوعی گلدارهستند.
برخی از چرم ها مقاومت و دوام بالایی دارند و برخی دیگر هم مشکل ساییدگی دارند.زمانی که چرم های مصنوعی در رنگرزی رنگ می شوند و ممکن است رنگی که به خودمی گیرند،اصلا واقعی نباشد و امکان این را دارند برخی از محصولات دچار رنگ پریدگی شوند. 
در صنعت چرم مصنوعی برخی از چرم ها با مواد درجه یک تولید می شوند و برخی دیگر از موادی که کیفیت بسیار بالاتری دارند تولید می شوند. به همین دلیل برخی از چرمها که با کیفیت دار تر هستند از قیمت بالاتری برخوردارند و بر عکس هم چرم بی کیفیت با قیمت پایین تر به بازار دربازار فروش عرضه می شود.تمام موارد ذکر شده بر روی قیمت چرم ها تاثیر بسزایی دارد. چرم مصنوعی گلدار مبلی به دلیل اینکه طرح دار  اندکی از نظر قیمت با انواع دیگر چرم ها متفاوت است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد حسن پور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09121343398
شماره ثابت: 02155960094
آدرس کانال: کلیک کنید
پست الکترونیکی: denacharm1354@gmail.com

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت چرم مصنوعی اکلیلی ویژه کفش

در حال حاضر لیست قیمت چرم مصنوعی اکلیلی در بازار در نوسان است و این مدل ویژه و خاص مشتری های مختص خود را دارا می باشد.یکی از پرفروش ترین طرح های چرم مصنوعی موجو

پاسخی بگذارید